Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z září, 2017

Stránky Terezy Jarošové o Klubech v Praze

Obrázek
Nově jsou v provozu stránky Zůstaň krásná Terezy Jarošové, na kterých se dozvíte čerstvé novinky, termíny a další o jí organizovaných klubech Koncepce Xany Bati v Praze.

http://zustankrasna.webnode.cz/lekce/


Klub v Žamberku s milou a sympatickou Olgou Kaláškovou

Obrázek
Od 11. 10. začíná svůj cyklus Klub Koncepce Xany Bati v Žamberku. Kdo to máte blízko, neváhejte.


Klub v Radonicích u Prahy a fantastická Lucie Burdová

Obrázek
Od 14.9.2017 v čase 18:30-20:00 v Radonicích u Prahy v tenisové hale běží Klub Koncepce Xany Bati pod vedením fantastické Lucie Burdové.

Malá ochutnávka její energie, pozvánka a vysvětlení.


A zde Lucčino nadšení nad spokojeností účastnic prvního cyklu klubu Koncepce Xany Bati.


První pražský Klub zahajuje v pondělí

Obrázek
V pondělí 25. 9. od 10:30 - 12:00 jste vítáni v nově otevřeném klubu Koncepce Xany Bati.

Scházet se budeme v příjemném areálu Toulcova dvora v Praze Hostivaři, ve Velké koňské klubovně, která se nachází nad stájemi u koní (nikoliv ve dvoře). V areálu se nachází též Zdravá jídelna, na oběd to nebude daleko.

Srdečně vás zvu do party skvělých žen!


14 dní s Koncepcí, ochutnávka

Obrázek
Na stránkách www.xanabati.cz právě probíhá akce 14 dní s Koncepcí, což znamená, že je každý den po dobu 14 dní zveřejněn jeden cvik pro krásu a zdraví. 


 Tato ochutnávková akce předchází zahájení nového ročníku Školy fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla, která začně 4. 10., kterou srdečně doporučuji.

Navíc ode dneška do konce říjne můžete využít slevu 10% na všechny služby, které Xana Bati nabízí. Týká se to i výše zmíněné školy! Stačí do objednávky, popřípadě mailu zadat kód: tereNa FB jsem uveřejnila Výzvu pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet něco nového, obohatit si život a něco pro sebe udělat. Stačí 14 dní a už se budete cítit lépe. Přidáte se ke mně?

Od panenek ke koncepci

Obrázek
Již pár let úspěšně vedu blog věnovaný převážně šití "waldorfských" panenek ekopanenky.blog.cz .
Panenky šiji na zakázku(k čemuž mne před lety nakopla fantasická Olga Bušková), vyrábím a prodávám střihy, připravuji o nich i knížku (podaří-li se), chystám se dělat workshopy. Šiji a tvořím.
Tento článek však mám být o inspiraci.
V poslední době zažívám dost změn. Jedna věc se nabaluje na druhou, přirozeně na sebe navazují. Absolvovala jsem zajímavé kurzy, poznala mnoho senzačních lidí a naučila se spoustu nových věcí.
Některé mne zaujaly natolik, že jsem se rozhodla předávat je dál. Proto jsem se stala trenérkou Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla. Zkráceně Koncepce Xani Bati. Jde o péči o sebe sama vlastníma rukama.
A jak to souvisí s šitím? S panenkami? Zdánlivě vůbec. Ale když jsem se nad tím zamyslela...
Znáte ten pocit, že vás něco nadchne, vydáte spoustu energie, abyste to získali, a pak zjistíte, že to není ono? Běžně se to stává při ná…